menu

OFERTA

Poniższa oferta to przykładowy zakres prac, który może zostać poszerzony lub zmodyfikowany w zależności od potrzeb klienta. Do Państwa dyspozycji oddajemy swoją wiedzę, doświadczenie i wyobraźnię proponując różne formy współpracy począwszy od jednorazowych konsultacji po kompleksową obsługę inwestycji w imieniu klienta.

Nasza działalność obejmuje montaż paneli akustycznych. Współpracujemy na stałe z firmą ESM SYSTEMS sp. z o.o., która jest dystrybutorem słynnej firmy paneli akustycznych GUSTAFS oraz LAMBRI. Dysponujemy profesjonalną i doświadczoną ekipą, która sprawnie przeprowadzi montaż w każdym wskazanym obiekcie na terenie całej Polski. Montaże wykonujemy zarówno u osób prywatnych jak i firmach i instytucjach publicznych.
♦ montaż paneli ściennych drewnianych i laminowanych
♦ montaż ścian akustycznych drewnianych i tapicerowanych – m.in. naciągnie tkanin na stelaże
♦ montaż drzwi i ościeżnic – każdego rodzaju
♦ montaż mebli

♦ wyburzenia i murowanie ścian działowych z bloczków betonowych lub pochodnych
♦ tynkowanie
♦ wylewanie posadzek zwykłych i samopoziomujących
♦ montaż parapetów wewnętrznych
♦ kafelkowanie
♦ wykonywanie nowych podłączeń hydraulicznych i elektrycznych
♦ montaż systemów wentylacyjnych
♦ murowanie brodzików z izolacją lub wykonywanie brodzików typu walk-in
♦ biały montaż
♦ cekolowanie, malowanie i tapetowanie
♦ wykonywanie zabudów kartonowo-gipsowych
♦ wyklejanie sztukaterii
♦ układanie paneli podłogowych, parkietów, wykładzin dywanowych i PCV
♦ montaż listew przypodłogowych
♦ montaż karniszy, firan, żaluzji, rolet
♦ montaż drzwi i ościeżnic

Wybór projektanta wnętrz to kluczowa decyzja przy urządzaniu domu, równie istotny jest też właściwy moment na rozpoczęcie współpracy. Takim momentem jest podjęcie decyzji o zakupie nieruchomości lub jego remoncie. Współpraca na wczesnym etapie inwestycji wiąże się z wieloma korzyściami np. z uniknięciem konieczności wyburzania ścian działowych i budowania ich w innym miejscu. Takie podejście daje Klientowi znaczące korzyści finansowe.

projekt koncepcyjny

Jest to koncepcja układu przestrzenno – funkcjonalnego w postaci rysunków i rzutów z doborem podstawowej kolorystyki materiałów wykończeniowych. Powstaje na podstawie inwentaryzacji lokalu lub z rzutów lokalu, w ścisłej współpracy z inwestorem, dlatego doskonale odzwierciedla jego indywidualne potrzeby i preferencje.
Koncepcja ta przedstawiona zostaje w 2-3 wersjach rozplanowania  i zawiera wstępne informacje o:

♦ rozmieszczeniu ścian działowych,
♦ układzie i rodzaju podłóg,
♦ układzie sufitów podwieszanych,
♦ lokalizacji punktów instalacji elektrycznej, hydraulicznej,
♦ punktach oświetleniowych,
♦ rozmieszczeniu mebli,
♦ określenie podstawowych pomysłów projektowych,

Na bazie przedstawionych propozycji oraz otrzymanych uwag powstaje ostateczny układ funkcjonalny wnętrza. Jego akceptacja pozwala na przejście do drugiego etapu pracy projektowej, czyli przygotowania poglądowych wizualizacji 3D.

projekt kompleksowy

To unikalny i dostosowany do potrzeb Klienta nowy układ funkcjonalny, oparty na 2-3 koncepcjach funkcjonalnych, wzbogacony o szereg informacji dotyczących kompletnego wyposażenia wnętrz z doborem wszystkich materiałów wykończeniowych niezbędnych do poprawnego wykonania projektu. Zawiera on dokumentację techniczną, która zawiera rysunki wszystkich elementów projektowanych wnętrz, oraz fotorealistyczne zdjęcia 3D wszystkich projektowanych pomieszczeń. Projekt kompleksowy zawiera:

♦ inwentaryzację wnętrz,
♦ rozmieszczenie ścian działowych
♦ projekty sufitów razem z doborem i rozmieszczeniem oświetlenia,
♦ projekt i dobór materiałów na posadzkę (parkiety, kamienie naturalne, wykładziny)
♦ rozmieszczenie punktów elektrycznych wraz z doborem osprzętu elektrycznego,
♦ szczegółowe rozmieszczenie c.o., punktów wodno – kanalizacyjnych dostosowanych do wybranych produktów z armatury i ceramiki sanitarnej,
♦ rzuty wszystkich projektowanych wnętrz wraz z propozycją umeblowania,
♦ szczegółowy projekt łazienki i kuchni oraz dobór ceramiki i armatury sanitarnej,
♦ kolorystyczna koncepcja projektowanych wnętrz, wraz z doborem materiałów wykończeniowych, okładzin ściennych i tkanin,
♦ projekt schodów i balustrad,
♦ szczegółowy projekt kuchni wraz z rozmieszczeniem i doborem sprzętu AGD,
♦ projekty wnęk do zabudowy – szaf i garderób,
♦ projekty poszczególnych mebli na zamówienie, jak i dobór gotowych,
♦ projekt kominka, detali architektonicznych,
♦ szacunkowa wycena kosztu elementów aranżacyjnych,
♦ specyfikacja użytych elementów, podanie ich nazwy, wraz ze wskazaniem miejsca zakupu,

Po zakończeniu etapu projektowania, klient otrzymuje materiał, który pozwala ekipie budowlanej przeprowadzić prace wykonawcze nie absorbując czasu Inwestora, daje również możliwość lepszego zaplanowania wydatków. Inwestor dokonuje zakupów wyposażenia
i materiałów wykończeniowych według przygotowanej specyfikacji  co niewątpliwie oszczędza wiele czasu i ogranicza koszty. Dodatkowo projekt pomaga w przeprowadzaniu inwestycji etapami, przy zachowaniu gwarancji efektu końcowego.

nadzor autorski

Oferta nadzoru autorskiego skierowana jest do wymagających klientów dostrzegających potrzebę czuwania projektanta nad etapem wykonawczym celem realizacji wnętrz zgodnie z pomysłem zawartym w projekcie, sprawdzenia jakości i zgodności materiałów wykończeniowych. Pomaga to uniknąć ewentualnych błędów mogących mieć negatywny wpływ na spójność kompozycji aranżacji lokalu. Jednocześnie pozwala projektantowi na dokonywanie spójnych z wizją projektową zmian w przypadku pojawiania się wcześniej nieprzewidzianych problemów wykonawczych. Usługa stanowi opcję zwiększającą zakres współpracy w ramach projektu kompleksowego.

 

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą, umów się na niezobowiązujące, bezpłatne spotkanie, na którym przedstawisz swoje oczekiwania, a następnie zaprezentujemy możliwe formy pomocy. Takie spotkanie służy wytyczeniu kierunku działań i określeniu zakresu dalszej współpracy. Po spotkaniu przygotowana zostanie wycena prac adekwatna do przedstawionych oczekiwań.

La Vita Design

/